BACC45FS22-19S
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit BACC45FS22-19S s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | BACC45FS22-19S |
|---|---|
| Výrobce | Bel |
| Popis | CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
Product parameter
| Part Number | BACC45FS22-19S | Výrobce | Bel |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 1168 pcs | Datový list | Cinch Cylindrical Catalog |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | napìtí | - |
| Ukončení | Crimp | stínění | Unshielded |
| Shell Size, MIL | - | Shell Size - Insert | 22-19 |
| Materiál skeletu | Aluminum | Shell Finish | Anodized |
| Série | MIL-DTL-26500, BACC45 | Obal | Bulk |
| Ostatní jména | CBACC45FS22-19S | Orientace | N (Normal) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 200°C | Počet poloh | 19 (Power) |
| Typ montáže | Free Hanging (In-Line) | montážní Feature | - |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál hořlavosti Rating | - |
| Vložte materiál | - | Ochrana proti vniknutí | Environment Sealed |
| Funkce | Coupling Nut | upevňovací Type | Threaded |
| Materiál kontaktu | - | Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | 50.0µin (1.27µm) |
| Kontakt Konec - Párování | Gold | Typ konektoru | Plug, Female Sockets |
| Barva | - | kabel Zahájení | 1.152" (29.26mm) |