BACC45FT22C55P9
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit BACC45FT22C55P9 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | BACC45FT22C55P9 |
|---|---|
| Výrobce | Bel |
| Popis | CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
Product parameter
| Part Number | BACC45FT22C55P9 | Výrobce | Bel |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 1250 pcs | Datový list | Cinch Catalog Cinch Cylindrical Catalog |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | napìtí | - |
| Ukončení | Crimp | stínění | Unshielded |
| Shell Size, MIL | - | Shell Size - Insert | 22-55 |
| Materiál skeletu | Aluminum | Shell Finish | Anodized |
| Série | MIL-DTL-26500, BACC45 | Obal | Bulk |
| Ostatní jména | CBACC45FT22C55P9 | Orientace | 9 |
| Provozní teplota | -55°C ~ 200°C | Počet poloh | 55 (Power) |
| Typ montáže | Free Hanging (In-Line) | montážní Feature | - |
| Materiál hořlavosti Rating | - | Výrobní standardní doba výroby | 12 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant | Vložte materiál | - |
| Ochrana proti vniknutí | Environment Sealed | Funkce | Cable Clamp, Coupling Nut |
| Jmenovitá hodnota proudu | - | Materiál kontaktu | - |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | 50.0µin (1.27µm) | Kontakt Konec - Párování | Gold |
| Typ konektoru | Plug, Male Pins | Barva | - |
| kabel Zahájení | 1.152" (29.26mm) | Materiál zadní skořepiny, pokovování | - |