domů > produkty > Konektory, propojovací kabely > Konektory D-Sub > DCDH-21PSBN
DCDH-21PSBN
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit DCDH-21PSBN s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number DCDH-21PSBN
Výrobce Bel
Popis CONN MICRO-D PLUG 21POS PNL MNT
Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
In Stock 740 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
25 pcs
Product parameter
Part Number DCDH-21PSBN Výrobce Bel
Popis CONN MICRO-D PLUG 21POS PNL MNT Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 740 pcs Datový list Hermetic Connector BrochureDura-ConTM Hermetic Catalog
Kategorie Konektory, propojovací kabely Wire Gauge -
napìtí - Ukončení Solder Cup
Shell Size, Layout Connector - Shell Materiál, Finish Aluminum Alloy, Nickel Plated, Electroless
Série Dura-Con™ Obal -
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Počet řádků 2
Počet poloh 21 Typ montáže Panel Mount
Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0 Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ochrana proti vniknutí Harsh Environment
Materiál krytu Diallyl Phthalate (DAP), Glass Filled příruba Feature Housing/Shell (4-40)
Funkce - Detailní popis 21 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector
Jmenovitá hodnota proudu 3A Typ kontaktu Signal