IAS012YH-3
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit IAS012YH-3 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | IAS012YH-3 |
|---|---|
| Výrobce | Bel |
| Popis | DC DC CONVERTER 12V 12W |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | IAS012YH-3 | Výrobce | Bel |
|---|---|---|---|
| Popis | DC DC CONVERTER 12V 12W | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 5219 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Napájecí zdroje - montáž na desku | Napětí - Výstup 3 | - |
| Napětí - Výstup 2 | - | Napětí - Výstup 1 | 12V |
| Napětí - Izolace | 1.5kV | Napětí - vstup (Min) | 18V |
| Napětí - vstup (Max) | 36V | Typ | Isolated Module |
| Velikost / Rozměry | 2.00" L x 1.00" W x 0.42" H (50.8mm x 25.4mm x 10.7mm) | Série | IAS |
| Příkon (W) | 12W | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | 6-DIP Module | Provozní teplota | -40°C ~ 100°C |
| Počet výstupů | 1 | Typ montáže | Through Hole |
| Funkce | Remote On/Off, OCP, OTP, SCP | Účinnost | 85% |
| Detailní popis | Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1A 18V - 36V Input | Proud - výstup (Max) | 1A |
| Ovládací prvky | Enable, Active High | Aplikace | ITE (Commercial) |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
IASFST - Výrobci:
Laird Technologies - Antennas - Popis:
TAPE INSTALLATION MOCAP 36' - Na skladě:
3135
- Část#:
REC5-1212SRW/H6/A/M/CTRL - Výrobci:
RECOM Power - Popis:
DC DC CONVERTER 12V 5W - Na skladě: