domů > produkty > Napájecí zdroje - Externí / Interní (Off-Board) > Konvertory AC DC > LDC120-48
LDC120-48
LDC120-48
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LDC120-48 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number LDC120-48
Výrobce Bel
Popis AC/DC CONVERTER 48V 120W
Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
In Stock 943 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
15 pcs
Product parameter
Part Number LDC120-48 Výrobce Bel
Popis AC/DC CONVERTER 48V 120W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 943 pcs Datový list LDC120 Series Datasheet
Kategorie Napájecí zdroje - Externí / Interní (Off-Board) Napětí - Výstup 4 -
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 48V Napětí - Izolace 4.2kV
Napětí - Vstup 90 ~ 264 VAC, 110 ~ 345 VDC Typ Enclosed
Velikost / Rozměry 4.09" L x 1.38" W x 4.06" H (104.0mm x 35.0mm x 103.0mm) Série LDC120
Příkon (W) 120W Ostatní jména 179-2890
Provozní teplota -35°C ~ 70°C (With Derating) Počet výstupů 1
Typ montáže DIN Rail Požadováno minimální zatížení -
Účinnost 90% Detailní popis Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 2.5A 90 ~ 264 VAC, 110 ~ 345 VDC Input
Proud - výstup (Max) 2.5A schválení -