domů > produkty > Napájecí zdroje - Externí / Interní (Off-Board) > Konvertory AC DC > MBC40-1005G
MBC40-1005G
MBC40-1005G
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MBC40-1005G s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number MBC40-1005G
Výrobce Bel
Popis AC/DC CONVERTER 5.1V 40W
(v amerických dolarech)
32 pcs
Product parameter
Part Number MBC40-1005G Výrobce Bel
Popis AC/DC CONVERTER 5.1V 40W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3805 pcs Datový list
Kategorie Napájecí zdroje - Externí / Interní (Off-Board) Napětí - Výstup 4 -
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 5.1V Napětí - Izolace 4.242kV
Napětí - Vstup 90 ~ 264 VAC Typ Open Frame
Velikost / Rozměry 4.00" L x 2.00" W x 1.20" H (101.6mm x 50.8mm x 30.5mm) Série MBC40
Příkon (W) 40W Ostatní jména 179-2559
Provozní teplota -20°C ~ 70°C (With Derating) Počet výstupů 1
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Požadováno minimální zatížení No Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Funkce Adjustable Output, Remote Sense, Standby Output, Universal Input Účinnost 85%
Detailní popis Open Frame AC DC Converter 1 Output 5.1V 8A 90 ~ 264 VAC Input Proud - výstup (Max) 8A