domů > produkty > Konektory, propojovací kabely > Kruhové konektory > MS24266R20B39P9
MS24266R20B39P9
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MS24266R20B39P9 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number MS24266R20B39P9
Výrobce Bel
Popis CONN PLUG MALE 39POS GOLD CRIMP
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 1504 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Part Number MS24266R20B39P9 Výrobce Bel
Popis CONN PLUG MALE 39POS GOLD CRIMP Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 1504 pcs Datový list Cinch Cylindrical CatalogOmega C48 Series Datasheet
Kategorie Konektory, propojovací kabely napìtí -
Ukončení Crimp stínění Unshielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 20-39
Materiál skeletu Aluminum Shell Finish Anodized
Série Military, MIL-DTL-26500 Obal Bulk
Ostatní jména CMS24266R20B39P9 Orientace 9
Provozní teplota -55°C ~ 200°C Počet poloh 39 (Power)
Typ montáže Free Hanging (In-Line) montážní Feature -
Materiál hořlavosti Rating - Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vložte materiál Epoxy, Glass Filled
Ochrana proti vniknutí Environment Sealed Funkce Coupling Nut
Jmenovitá hodnota proudu - Materiál kontaktu -
Kontakt Tloušťka dokončení - Párování 50.0µin (1.27µm) Kontakt Konec - Párování Gold
Typ konektoru Plug, Male Pins Barva -
kabel Zahájení 1.033" (26.24mm) Materiál zadní skořepiny, pokovování -