PFC250-1003
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit PFC250-1003 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | PFC250-1003 |
|---|---|
| Výrobce | Bel |
| Popis | AC/DC CONVERTER 3.3V 250W |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | PFC250-1003 | Výrobce | Bel |
|---|---|---|---|
| Popis | AC/DC CONVERTER 3.3V 250W | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 5923 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Napájecí zdroje - Externí / Interní (Off-Board) | Napětí - Výstup 4 | - |
| Napětí - Výstup 3 | - | Napětí - Výstup 2 | - |
| Napětí - Výstup 1 | 3.3V | Napětí - Izolace | 2.6kV |
| Napětí - Vstup | 85 ~ 264 VAC | Typ | Enclosed |
| Velikost / Rozměry | 8.50" L x 4.75" W x 2.00" H (215.9mm x 120.7mm x 50.8mm) | Série | PFC250 |
| Příkon (W) | 250W | Ostatní jména | Q1977666 |
| Provozní teplota | 0°C ~ 70°C (With Derating) | Počet výstupů | 1 |
| Typ montáže | Chassis Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Funkce | Adjustable Output, PFC, Remote Sense, Universal Input | Účinnost | 75% |
| Detailní popis | Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 50A 85 ~ 264 VAC Input | Proud - výstup (Max) | 50A |