domů > produkty > Induktory, cívky, tlumivky > Pevné induktory > SCH53-3R3
SCH53-3R3
SCH53-3R3
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SCH53-3R3 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number SCH53-3R3
Výrobce Bel
Popis FIXED IND 3.3UH 2.3A 88 MOHM SMD
(v amerických dolarech)
2000 pcs
Product parameter
Part Number SCH53-3R3 Výrobce Bel
Popis FIXED IND 3.3UH 2.3A 88 MOHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 199486 pcs Datový list SCH53 Series
Kategorie Induktory, cívky, tlumivky Typ Wirewound
Tolerance ±20% Dodavatel zařízení Package -
Velikost / Rozměry 0.236" L x 0.213" W (6.00mm x 5.40mm) stínění Unshielded
Série SCH53 hodnocení -
Q @ Freq - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Nonstandard Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro - Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 7.96kHz
indukčnost 3.3µH Výška - Sedící (Max) 0.126" (3.20mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 2.3A 88 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 88 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 2.3A
Proud - Saturace 1.88A