SCH74-100
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SCH74-100 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | SCH74-100 |
|---|---|
| Výrobce | Bel |
| Popis | FIXED IND 10UH 3.2A 56 MOHM SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | SCH74-100 | Výrobce | Bel |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 10UH 3.2A 56 MOHM SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 183789 pcs | Datový list | SCH74 Series |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | Wirewound |
| Tolerance | ±15% | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.315" L x 0.287" W (8.00mm x 7.30mm) | stínění | Unshielded |
| Série | SCH74 | hodnocení | - |
| Q @ Freq | - | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | Nonstandard | Provozní teplota | -40°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiál - jádro | - | Výrobní standardní doba výroby | 16 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Frekvence indukčnosti - test | 1kHz |
| indukčnost | 10µH | Výška - Sedící (Max) | 0.205" (5.20mm) |
| Frekvence - Self Resonant | - | Detailní popis | 10µH Unshielded Wirewound Inductor 3.2A 56 mOhm Max Nonstandard |
| DC Resistance (DCR) | 56 mOhm Max | Jmenovitá hodnota proudu | 3.2A |
| Proud - Saturace | 2.75A |