domů > produkty > Induktory, cívky, tlumivky > Pevné induktory > SCPH73B-120
SCPH73B-120
SCPH73B-120
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SCPH73B-120 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number SCPH73B-120
Výrobce Bel
Popis FIXED IND 12UH 1.8A 100 MOHM SMD
(v amerických dolarech)
1000 pcs
Product parameter
Part Number SCPH73B-120 Výrobce Bel
Popis FIXED IND 12UH 1.8A 100 MOHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 192236 pcs Datový list SCPH73B Series
Kategorie Induktory, cívky, tlumivky Typ -
Tolerance ±20% Dodavatel zařízení Package -
Velikost / Rozměry 0.295" L x 0.295" W (7.50mm x 7.50mm) stínění Shielded
Série SCPH73B hodnocení -
Q @ Freq - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Nonstandard Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro - Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 1kHz
indukčnost 12µH Výška - Sedící (Max) 0.150" (3.80mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 12µH Shielded Inductor 1.8A 100 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 1.8A
Proud - Saturace 1.3A