SCPS6430-068
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SCPS6430-068 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | SCPS6430-068 |
|---|---|
| Výrobce | Bel |
| Popis | FIXED IND 68NH 30A 0.26 MOHM SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1500 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | SCPS6430-068 | Výrobce | Bel |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 68NH 30A 0.26 MOHM SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 136134 pcs | Datový list | SCPS6430 Series |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | - |
| Tolerance | ±20% | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.283" L x 0.264" W (7.20mm x 6.70mm) | stínění | Shielded |
| Série | SCPS6430 | hodnocení | - |
| Q @ Freq | - | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | Nonstandard | Provozní teplota | -40°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiál - jádro | - | Výrobní standardní doba výroby | 16 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Frekvence indukčnosti - test | 1MHz |
| indukčnost | 68nH | Výška - Sedící (Max) | 0.126" (3.20mm) |
| Frekvence - Self Resonant | - | Detailní popis | 68nH Shielded Inductor 30A 0.26 mOhm Max Nonstandard |
| DC Resistance (DCR) | 0.26 mOhm Max | Jmenovitá hodnota proudu | 30A |
| Proud - Saturace | 32A |