SCRH105A-47R
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SCRH105A-47R s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | SCRH105A-47R |
|---|---|
| Výrobce | Bel |
| Popis | FIXED IND 4.7UH 7.2A 17 MOHM SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 500 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | SCRH105A-47R | Výrobce | Bel |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 4.7UH 7.2A 17 MOHM SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 109613 pcs | Datový list | SCRH105A Series |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | - |
| Tolerance | ±30% | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.413" L x 0.413" W (10.50mm x 10.50mm) | stínění | Shielded |
| Série | SCRH105A | hodnocení | - |
| Q @ Freq | - | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | Nonstandard | Provozní teplota | -40°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiál - jádro | - | Výrobní standardní doba výroby | 16 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Frekvence indukčnosti - test | 100kHz |
| indukčnost | 4.7µH | Výška - Sedící (Max) | 0.236" (6.00mm) |
| Frekvence - Self Resonant | - | Detailní popis | 4.7µH Shielded Inductor 7.2A 17 mOhm Max Nonstandard |
| DC Resistance (DCR) | 17 mOhm Max | Jmenovitá hodnota proudu | 7.2A |
| Proud - Saturace | 6.5A |