SCRH5D28R-6R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SCRH5D28R-6R0 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | SCRH5D28R-6R0 |
|---|---|
| Výrobce | Bel |
| Popis | FIXED IND 6UH 3A 41.9 MOHM SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 2000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | SCRH5D28R-6R0 | Výrobce | Bel |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 6UH 3A 41.9 MOHM SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 143004 pcs | Datový list | SCRH5D28R Series |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | - |
| Tolerance | ±30% | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.248" L x 0.244" W (6.30mm x 6.20mm) | stínění | Shielded |
| Série | SCRH5D28R | hodnocení | - |
| Q @ Freq | - | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | Nonstandard | Provozní teplota | -40°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiál - jádro | - | Výrobní standardní doba výroby | 16 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Frekvence indukčnosti - test | 100kHz |
| indukčnost | 6µH | Výška - Sedící (Max) | 0.118" (3.00mm) |
| Frekvence - Self Resonant | - | Detailní popis | 6µH Shielded Inductor 3A 41.9 mOhm Max Nonstandard |
| DC Resistance (DCR) | 41.9 mOhm Max | Jmenovitá hodnota proudu | 3A |
| Proud - Saturace | 1.7A |