SCRH6D28-120
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SCRH6D28-120 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | SCRH6D28-120 |
|---|---|
| Výrobce | Bel |
| Popis | FIXED IND 12UH 1.55A 70 MOHM SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | SCRH6D28-120 | Výrobce | Bel |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 12UH 1.55A 70 MOHM SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 154726 pcs | Datový list | SCRH6D28 Series |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | - |
| Tolerance | ±30% | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm) | stínění | Shielded |
| Série | SCRH6D28 | hodnocení | - |
| Q @ Freq | - | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | Nonstandard | Ostatní jména | 595-1494-2 SCRH6D28-120N SCRH6D28120 |
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál - jádro | - |
| Frekvence indukčnosti - test | 10kHz | indukčnost | 12µH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.118" (3.00mm) | Frekvence - Self Resonant | - |
| Detailní popis | 12µH Shielded Inductor 1.55A 70 mOhm Max Nonstandard | DC Resistance (DCR) | 70 mOhm Max |
| Jmenovitá hodnota proudu | 1.55A | Proud - Saturace | 1.55A |