domů > produkty > Induktory, cívky, tlumivky > Pevné induktory > SCTH2010-150
SCTH2010-150
SCTH2010-150
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SCTH2010-150 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number SCTH2010-150
Výrobce Bel
Popis FIXED IND 15UH 300MA 1.52 OHM
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number SCTH2010-150 Výrobce Bel
Popis FIXED IND 15UH 300MA 1.52 OHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4733 pcs Datový list SCTH2010 Series
Kategorie Induktory, cívky, tlumivky Typ -
Tolerance ±20% Dodavatel zařízení Package -
Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.079" W (2.00mm x 2.00mm) stínění Shielded
Série SCTH2010 hodnocení -
Q @ Freq - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Nonstandard Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 100kHz indukčnost 15µH
Výška - Sedící (Max) 0.039" (1.00mm) Frekvence - Self Resonant -
Detailní popis 15µH Shielded Inductor 300mA 1.52 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.52 Ohm Max
Jmenovitá hodnota proudu 300mA Proud - Saturace 300mA