domů > produkty > Napájecí zdroje - montáž na desku > DC DC měniče > SIE502.1LT
SIE502.1LT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SIE502.1LT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number SIE502.1LT
Výrobce Bel
Popis DC DC CONVERTER 2.1V 13W
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 5120 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number SIE502.1LT Výrobce Bel
Popis DC DC CONVERTER 2.1V 13W Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5120 pcs Datový list SIP/SIE500 DC-DC Series
Kategorie Napájecí zdroje - montáž na desku Napětí - Výstup 3 -
Napětí - Výstup 2 - Napětí - Výstup 1 2.1V
Napětí - vstup (Min) 4.5V Napětí - vstup (Max) 5.5V
Typ Non-Isolated PoL Module Velikost / Rozměry 2.50" L x 0.25" W x 0.55" H (63.5mm x 6.4mm x 14.0mm)
Série SIE 500 Příkon (W) 13W
Obal Bulk Paket / krabice 11-SIP Module
Provozní teplota 0°C ~ 55°C Počet výstupů 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funkce Remote On/Off, OCP, SCP
Účinnost 81% Detailní popis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 2.1V 6A 4.5V - 5.5V Input
Proud - výstup (Max) 6A Ovládací prvky Enable, Active Low