70F253AI
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 70F253AI s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 70F253AI |
|---|---|
| Výrobce | Bourns, Inc. |
| Popis | FIXED IND 2.5MH 57MA 45.6 OHM TH |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 70F253AI | Výrobce | Bourns, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 2.5MH 57MA 45.6 OHM TH | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 5562 pcs | Datový list | 70F Series |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | Wirewound |
| Tolerance | ±5% | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.260" Dia x 0.380" L (6.60mm x 9.65mm) | stínění | Unshielded |
| Série | 70F | hodnocení | - |
| Q @ Freq | 48 @ 250kHz | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Axial | Provozní teplota | -55°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiál - jádro | Iron | Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Frekvence indukčnosti - test | 250kHz | indukčnost | 2.5mH |
| Výška - Sedící (Max) | - | Frekvence - Self Resonant | 960kHz |
| Detailní popis | 2.5mH Unshielded Wirewound Inductor 57mA 45.6 Ohm Max Axial | DC Resistance (DCR) | 45.6 Ohm Max |
| Jmenovitá hodnota proudu | 57mA | Proud - Saturace | - |