70F334AI
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 70F334AI s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 70F334AI |
|---|---|
| Výrobce | Bourns, Inc. |
| Popis | FIXED IND 330UH 103MA 13.9 OHM |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 70F334AI | Výrobce | Bourns, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 330UH 103MA 13.9 OHM | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 4113 pcs | Datový list | 70F Series |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | Wirewound |
| Tolerance | ±5% | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.170" Dia x 0.250" L (4.32mm x 6.35mm) | stínění | Unshielded |
| Série | 70F | hodnocení | - |
| Q @ Freq | 41 @ 790kHz | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Axial | Ostatní jména | M7331 |
| Provozní teplota | -55°C ~ 105°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál - jádro | Iron |
| Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant | Frekvence indukčnosti - test | 790kHz |
| indukčnost | 330µH | Výška - Sedící (Max) | - |
| Frekvence - Self Resonant | 2MHz | Detailní popis | 330µH Unshielded Wirewound Inductor 103mA 13.9 Ohm Max Axial |
| DC Resistance (DCR) | 13.9 Ohm Max | Jmenovitá hodnota proudu | 103mA |