73F273AF
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 73F273AF s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 73F273AF |
|---|---|
| Výrobce | Bourns, Inc. |
| Popis | FIXED IND 2.7MH 125MA 13.5 OHM |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 73F273AF | Výrobce | Bourns, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 2.7MH 125MA 13.5 OHM | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 5557 pcs | Datový list | 73F Series |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | Wirewound |
| Tolerance | ±5% | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.470" Dia x 0.625" L (11.94mm x 15.88mm) | stínění | Unshielded |
| Série | 73F | hodnocení | - |
| Q @ Freq | 100 @ 250kHz | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Axial | Provozní teplota | -55°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiál - jádro | Ferrite | Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Frekvence indukčnosti - test | 250kHz | indukčnost | 2.7mH |
| Výška - Sedící (Max) | - | Frekvence - Self Resonant | 1.4MHz |
| Detailní popis | 2.7mH Unshielded Wirewound Inductor 125mA 13.5 Ohm Max Axial | DC Resistance (DCR) | 13.5 Ohm Max |
| Jmenovitá hodnota proudu | 125mA | Proud - Saturace | - |