74F185AP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 74F185AP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 74F185AP |
|---|---|
| Výrobce | Bourns, Inc. |
| Popis | FIXED IND 18UH 100MA 7.5 OHM TH |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 74F185AP | Výrobce | Bourns, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 18UH 100MA 7.5 OHM TH | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 3995 pcs | Datový list | 74F Series |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | Wirewound |
| Tolerance | ±10% | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.200" Dia x 0.500" L (5.08mm x 12.70mm) | stínění | Unshielded |
| Série | 74F | hodnocení | - |
| Q @ Freq | 30 @ 2.52MHz | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Axial | Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiál - jádro | Phenolic | Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Frekvence indukčnosti - test | 2.52MHz | indukčnost | 18µH |
| Výška - Sedící (Max) | - | Frekvence - Self Resonant | 46MHz |
| Detailní popis | 18µH Unshielded Wirewound Inductor 100mA 7.5 Ohm Max Axial | DC Resistance (DCR) | 7.5 Ohm Max |
| Jmenovitá hodnota proudu | 100mA | Proud - Saturace | - |