domů > produkty > Induktory, cívky, tlumivky > Pevné induktory > 74F336AP
74F336AP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 74F336AP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 74F336AP
Výrobce Bourns, Inc.
Popis FIXED IND 3.3UH 600MA 700 MOHM
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 5760 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number 74F336AP Výrobce Bourns, Inc.
Popis FIXED IND 3.3UH 600MA 700 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5760 pcs Datový list 74F Series
Kategorie Induktory, cívky, tlumivky Typ Wirewound
Tolerance ±20% Dodavatel zařízení Package Axial
Velikost / Rozměry 0.200" Dia x 0.500" L (5.08mm x 12.70mm) stínění Unshielded
Série 74F hodnocení -
Q @ Freq 45 @ 7.96MHz Obal Bulk
Paket / krabice Axial Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Phenolic Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvence indukčnosti - test 7.96MHz indukčnost 3.3µH
Výška - Sedící (Max) - Frekvence - Self Resonant 108MHz
Detailní popis 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 700 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 700 mOhm Max
Jmenovitá hodnota proudu 600mA Proud - Saturace -