91R1A-R22-B20L
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 91R1A-R22-B20L s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 91R1A-R22-B20L |
|---|---|
| Výrobce | Bourns, Inc. |
| Popis | POT 100K OHM 1W PLASTIC LINEAR |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | ||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 91R1A-R22-B20L | Výrobce | Bourns, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | POT 100K OHM 1W PLASTIC LINEAR | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 37582 pcs | Datový list | 91-95 Series Datasheet |
| Kategorie | Potenciometry, proměnné odpory | Tolerance | ±20% |
| styl koncovky | PC Pins | teplotní koeficient | ±1000ppm/°C |
| Kužel | Linear | Velikost - Tělo | Rectangular - 0.687" x 0.625" Face x 0.687" H (17.45mm x 15.88mm x 17.45mm) |
| Série | 91 | Otáčení | 300° |
| odporového materiálu | Conductive Plastic | Odpor (Ohm) | 100k |
| Příkon (W) | 1W | Obal | Bulk |
| Ostatní jména | 91R1AR22B20L | Počet závitů | 1 |
| Počet gangů | 1 | Typ montáže | Panel Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 8 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Detailní popis | 100k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Conductive Plastic 1W PC Pins |
| Pouzdro závitu | M10 x 0.75 | Postaven v přepínači | None |
| Typ úpravy | Side Adjustment | Pohon Type | Slotted |
| Pohon Délka | 0.866" (22.00mm) | Pohon Průměr | 0.236" (6.00mm) |