CRM2512-FZ-R082ELF
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit CRM2512-FZ-R082ELF s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | CRM2512-FZ-R082ELF |
|---|---|
| Výrobce | Bourns, Inc. |
| Popis | RES 0.082 OHM 1% 2W 2512 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | CRM2512-FZ-R082ELF | Výrobce | Bourns, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 0.082 OHM 1% 2W 2512 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5226 pcs | Datový list | CRM2512 Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±150ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 2512 |
| Velikost / Rozměry | 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm) | Série | CRM2512 |
| Režim panel | 82 mOhms | Příkon (W) | 2W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 2512 (6432 Metric) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 155°C | Počet účastnických ukončení | 2 |
| Výška - Sedící (Max) | 0.032" (0.80mm) | Funkce | Current Sense |
| Poruchovost | - | Detailní popis | 82 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Thick Film |