PVC6A102C01B00
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit PVC6A102C01B00 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | PVC6A102C01B00 |
|---|---|
| Výrobce | Bourns, Inc. |
| Popis | TRIMMER 1K OHM 0.5W PC PIN TOP |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | PVC6A102C01B00 | Výrobce | Bourns, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | TRIMMER 1K OHM 0.5W PC PIN TOP | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5488 pcs | Datový list | PVC6/PV32/PV34 Series |
| Kategorie | Potenciometry, proměnné odpory | Tolerance | ±10% |
| styl koncovky | PC Pins | teplotní koeficient | ±100ppm/°C |
| Velikost / Rozměry | Square - 0.272" x 0.272" Face x 0.205" H (6.90mm x 6.90mm x 5.20mm) | Série | PVC6 |
| odporového materiálu | Ceramic | Režim panel | 1 kOhms |
| Příkon (W) | 0.5W, 1/2W | Obal | Bulk |
| Ostatní jména | 490-2694 | Počet závitů | 1 |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Detailní popis | 1 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Ceramic 1 Turn Top Adjustment |