domů > produkty > Ochrana obvodu > Elektrické, speciální pojistky > 10NHG01B
10NHG01B
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 10NHG01B s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 10NHG01B
Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FUSE SQUARE 10A 500VAC/250VDC
(v amerických dolarech)
3 pcs
Product parameter
Part Number 10NHG01B Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FUSE SQUARE 10A 500VAC/250VDC Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1337 pcs Datový list NHG Series Fuse links, 500V
Kategorie Ochrana obvodu Napìtí - DC 250V
Napìtí - AC 500V Velikost / Rozměry 2.953" L x 1.181" W x 1.969" H (75.00mm x 30.00mm x 50.00mm)
Série - Doba odezvy -
Obal Bulk Paket / krabice Rectangular, Blade
Provozní teplota - Typ montáže Holder
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Roztavení 58
Výrobní standardní doba výroby 5 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ pojistky Square Funkce Indicating
Jmenovitá hodnota proudu 10A Třída NH