20NHG01B
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 20NHG01B s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 20NHG01B |
|---|---|
| Výrobce | Bussmann (Eaton) |
| Popis | FUSE SQUARE 20A 500VAC/250VDC |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 3 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 20NHG01B | Výrobce | Bussmann (Eaton) |
|---|---|---|---|
| Popis | FUSE SQUARE 20A 500VAC/250VDC | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1657 pcs | Datový list | NHG Series Fuse links, 500V |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napìtí - DC | 250V |
| Napìtí - AC | 500V | Velikost / Rozměry | 2.953" L x 1.181" W x 1.969" H (75.00mm x 30.00mm x 50.00mm) |
| Série | - | Doba odezvy | Fast |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Rectangular, Blade |
| Provozní teplota | - | Typ montáže | Holder |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Roztavení | 490 |
| Typ pojistky | Square | Funkce | Indicating |
| Jmenovitá hodnota proudu | 20A | Třída | NH |
| Vypínací schopnost @ jmenovité napětí | 120kA | schválení | VDE |
| Aplikace | Electrical, Industrial |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
20NZ02 - Výrobci:
Bussmann (Eaton) - Popis:
FUSE CARTRIDGE 20A 400VAC - Na skladě: