27.6SDMSJ6.3
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 27.6SDMSJ6.3 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 27.6SDMSJ6.3 |
|---|---|
| Výrobce | Bussmann (Eaton) |
| Popis | FUSE 27.6KV 6.3AMP 2" DIN |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 27.6SDMSJ6.3 | Výrobce | Bussmann (Eaton) |
|---|---|---|---|
| Popis | FUSE 27.6KV 6.3AMP 2" DIN | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 116 pcs | Datový list | High Voltage DIN Datasheet |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napìtí - AC | 27.6kV |
| Velikost / Rozměry | - | Série | - |
| Doba odezvy | - | Obal | - |
| Paket / krabice | - | Ostatní jména | 27-6SDMSJ6-3 |
| Provozní teplota | - | Typ montáže | Holder |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 7 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Typ pojistky | Cartridge |
| Funkce | - | Jmenovitá hodnota proudu | 6.3A |