domů > produkty > Ochrana obvodu > Elektrické, speciální pojistky > 355NHG1B
355NHG1B
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 355NHG1B s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 355NHG1B
Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FUSE SQUARE 355A 440VAC RECT
(v amerických dolarech)
3 pcs
Product parameter
Part Number 355NHG1B Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FUSE SQUARE 355A 440VAC RECT Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1217 pcs Datový list NHG Series Fuse links, 500V
Kategorie Ochrana obvodu Napìtí - AC 440V
Velikost / Rozměry 2.953" L x 1.575" W x 2.165" H (75.00mm x 40.00mm x 55.00mm) Série -
Doba odezvy - Obal Bulk
Paket / krabice Rectangular, Blade Provozní teplota -
Typ montáže Holder Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Roztavení 320000 Výrobní standardní doba výroby 5 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ pojistky Square
Funkce - Jmenovitá hodnota proudu 355A