B1020-2R5335-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B1020-2R5335-R s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B1020-2R5335-R |
|---|---|
| Výrobce | Bussmann (Eaton) |
| Popis | CAP 3.3F -20% +80% 2.5V T/H |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | B1020-2R5335-R | Výrobce | Bussmann (Eaton) |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP 3.3F -20% +80% 2.5V T/H | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5608 pcs | Datový list | B Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 2.5V |
| Tolerance | -20%, +80% | Ukončení | PC Pins |
| Velikost / Rozměry | 0.413" Dia (10.50mm) | Série | PowerStor B |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial, Can |
| Ostatní jména | 283-2780 | Provozní teplota | -25°C ~ 70°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Životnost @ Temp. | 1000 Hrs @ 70°C | Rozestup vývodù | 0.197" (5.00mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.878" (22.30mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | 150 mOhm @ 1kHz | Detailní popis | 3.3F (EDLC) Supercapacitor 2.5V Radial, Can 150 mOhm @ 1kHz 1000 Hrs @ 70°C |
| kapacitní | 3.3F |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
B102 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN BARRIER STRIP 2CIRC 0.63" - Na skladě:
- Část#:
B1030-2R5685-R - Výrobci:
Bussmann (Eaton) - Popis:
CAP 6.8F -20% +80% 2.5V T/H - Na skladě: