domů > produkty > Ochrana obvodu > Pojistky > BK/AGC-20-R
BK/AGC-20-R
BK/AGC-20-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit BK/AGC-20-R s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number BK/AGC-20-R
Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FUSE GLASS 20A 32VAC 3AB 3AG
(v amerických dolarech)
1 pcs5 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number BK/AGC-20-R Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FUSE GLASS 20A 32VAC 3AB 3AG Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 336570 pcs Datový list AGC Series Datasheet
Kategorie Ochrana obvodu Napìtí - AC 32V
Velikost / Rozměry 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) Série AGC
Doba odezvy Fast Obal Bulk
Paket / krabice 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" Ostatní jména 283-2627
BK-AGC-20-R
BK/AGC-20R
BK/AGC20R
Provozní teplota - Typ montáže Holder
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Roztavení 1.438
Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ pojistky Cartridge, Glass DC Cold Resistance 0.004 Ohms
Jmenovitá hodnota proudu 20A Barva -