domů > produkty > Ochrana obvodu > Pojistky > BK/S506-V-1.6-R
BK/S506-V-1.6-R
BK/S506-V-1.6-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit BK/S506-V-1.6-R s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number BK/S506-V-1.6-R
Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM
(v amerických dolarech)
1 pcs5 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number BK/S506-V-1.6-R Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 74370 pcs Datový list S506 Series
Kategorie Ochrana obvodu Napìtí - AC 250V
Velikost / Rozměry 0.218" Dia x 0.831" L (5.54mm x 21.10mm) Série S506
Doba odezvy Slow Obal Bulk
Paket / krabice 5mm x 20mm (Axial) Ostatní jména 283-3883
BK-S506-V-1-6-R
BK/S506-V-1.6-R-ND
BK/S506V1.6R
Provozní teplota - Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Roztavení 21.7
Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ pojistky Cartridge, Glass DC Cold Resistance 0.0425 Ohms
Jmenovitá hodnota proudu 1.6A Barva -
Vypínací schopnost @ jmenovité napětí 35A schválení BSI, CCC, CSA, CURUS, IMQ, PSE/JET, SEMKO, VDE