domů > produkty > Ochrana obvodu > TVS - Varistory, MOV > BPM385UL
BPM385UL
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit BPM385UL s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number BPM385UL
Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis VARISTOR 240V 40KA MOD PLUG-IN
(v amerických dolarech)
1 pcs
Product parameter
Part Number BPM385UL Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis VARISTOR 240V 40KA MOD PLUG-IN Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1190 pcs Datový list Surge Protective Devices Appl Guide
Kategorie Ochrana obvodu Varistorové napětí (typ) 240V
Série - Obal Bulk
Paket / krabice Module, Plug-In Terminal Block Provozní teplota -40°C ~ 80°C
Počet okruhů 1 Typ montáže DIN Rail
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Maximální AC voltů 385V
Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie - Detailní popis 240V 40kA Varistor 1 Circuit DIN Rail Module, Plug-In Terminal Block
Aktuální - Překročení 40kA
Související produkty
BPM2417SJ Image
  • Část#:BPM2417SJ
  • Výrobci:Tamura
  • Popis:DC DC CONVERTER 24V 40W