BSPM2230WER
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit BSPM2230WER s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | BSPM2230WER |
|---|---|
| Výrobce | Bussmann (Eaton) |
| Popis | VARISTOR 230V 40KA MOD PLUG-IN |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | BSPM2230WER | Výrobce | Bussmann (Eaton) |
|---|---|---|---|
| Popis | VARISTOR 230V 40KA MOD PLUG-IN | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 448 pcs | Datový list | BSPM,BSPH Series, 230,400V |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Varistorové napětí (typ) | 230V |
| Série | - | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Module, Plug-In Terminal Block | Provozní teplota | -40°C ~ 80°C |
| Počet okruhů | 1 | Typ montáže | DIN Rail |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Maximální AC voltů | 275V |
| Energie | - | Detailní popis | 230V 40kA Varistor 1 Circuit DIN Rail Module, Plug-In Terminal Block |