DR124-4R7-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit DR124-4R7-R s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | DR124-4R7-R |
|---|---|
| Výrobce | Bussmann (Eaton) |
| Popis | FIXED IND 4.7UH 6.5A 16.2 MOHM |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | ||
Product parameter
| Part Number | DR124-4R7-R | Výrobce | Bussmann (Eaton) |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 4.7UH 6.5A 16.2 MOHM | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 80718 pcs | Datový list | DR124 Series |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | Wirewound |
| Tolerance | ±20% | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) | stínění | Shielded |
| Série | DR124 | hodnocení | - |
| Q @ Freq | - | Obal | Cut Tape (CT) |
| Paket / krabice | Nonstandard | Ostatní jména | 513-1430-1 |
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál - jádro | Ferrite |
| Frekvence indukčnosti - test | 100kHz | indukčnost | 4.7µH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.177" (4.50mm) | Frekvence - Self Resonant | - |
| Detailní popis | 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 6.5A 16.2 mOhm Max Nonstandard | DC Resistance (DCR) | 16.2 mOhm Max |
| Jmenovitá hodnota proudu | 6.5A | Proud - Saturace | 7.65A |