FP1007R6-R15-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit FP1007R6-R15-R s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | FP1007R6-R15-R |
|---|---|
| Výrobce | Bussmann (Eaton) |
| Popis | FIXED IND 150NH 61A 0.29 MOHM |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 700 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | FP1007R6-R15-R | Výrobce | Bussmann (Eaton) |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 150NH 61A 0.29 MOHM | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 58940 pcs | Datový list | FP1007R6 Flat-Pac Series |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | Wirewound |
| Tolerance | ±10% | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.413" L x 0.315" W (10.50mm x 8.00mm) | stínění | Unshielded |
| Série | FLAT-PAC, FP1007R6 | hodnocení | - |
| Q @ Freq | - | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | Nonstandard | Ostatní jména | 283-4183-2 FP1007R6R15R |
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál - jádro | Ferrite |
| Frekvence indukčnosti - test | 100kHz | indukčnost | 150nH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.276" (7.00mm) | Frekvence - Self Resonant | - |
| Detailní popis | 150nH Unshielded Wirewound Inductor 61A 0.29 mOhm Nonstandard | DC Resistance (DCR) | 0.29 mOhm |
| Jmenovitá hodnota proudu | 61A | Proud - Saturace | 75A |