FP1109B1-R150-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit FP1109B1-R150-R s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | FP1109B1-R150-R |
|---|---|
| Výrobce | Bussmann (Eaton) |
| Popis | IND FP 150NH 80A 2PAD SMT |
| Stav volného vedení / RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 300 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | FP1109B1-R150-R | Výrobce | Bussmann (Eaton) |
|---|---|---|---|
| Popis | IND FP 150NH 80A 2PAD SMT | Stav volného vedení / RoHS | |
| Dostupné množství | 101005 pcs | Datový list | FP1109B Series Datasheet |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | - |
| Tolerance | ±10% | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.433" L x 0.323" W (11.00mm x 8.20mm) | stínění | Unshielded |
| Série | FP1109 | hodnocení | - |
| Q @ Freq | - | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | Nonstandard | Provozní teplota | -40°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount | Materiál - jádro | Ferrite |
| Výrobní standardní doba výroby | 14 Weeks | Frekvence indukčnosti - test | 100kHz |
| indukčnost | 150nH | Výška - Sedící (Max) | 0.354" (9.00mm) |
| Frekvence - Self Resonant | - | Funkce | - |
| Detailní popis | 150nH Unshielded Inductor 55A 0.19 mOhm Nonstandard | DC Resistance (DCR) | 0.19 mOhm |
| Jmenovitá hodnota proudu | 55A | Proud - Saturace | 64A |