domů > produkty > Ochrana obvodu > Elektrické, speciální pojistky > FWH-.250A6F
FWH-.250A6F
FWH-.250A6F
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit FWH-.250A6F s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number FWH-.250A6F
Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FUSE CARTRIDGE 250MA 500VAC 3AB
(v amerických dolarech)
1 pcs5 pcs10 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Part Number FWH-.250A6F Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FUSE CARTRIDGE 250MA 500VAC 3AB Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5626 pcs Datový list FWH Series 500V
Kategorie Ochrana obvodu Napìtí - AC 500V
Velikost / Rozměry 0.252" Dia x 1.252" L (6.40mm x 31.80mm) Série FWH
Doba odezvy - Obal Bulk
Paket / krabice 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" Ostatní jména 283-4606
FWH--250A6F
FWH-.250A6F-ND
Provozní teplota - Typ montáže Holder
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Roztavení 0.01
Výrobní standardní doba výroby 6 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ pojistky Cartridge Funkce -
Jmenovitá hodnota proudu 250mA Třída -