HC2LP-4R7-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit HC2LP-4R7-R s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | HC2LP-4R7-R |
|---|---|
| Výrobce | Bussmann (Eaton) |
| Popis | FIXED IND 4.7UH 17A 4.6 MOHM SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | |||
Product parameter
| Part Number | HC2LP-4R7-R | Výrobce | Bussmann (Eaton) |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 4.7UH 17A 4.6 MOHM SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 19307 pcs | Datový list | HC2LP Series |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | Wirewound |
| Tolerance | ±20% | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.756" L x 0.756" W (19.20mm x 19.20mm) | stínění | Unshielded |
| Série | HC2LP | hodnocení | - |
| Q @ Freq | - | Obal | Original-Reel® |
| Paket / krabice | Nonstandard | Ostatní jména | 513-1162-6 |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál - jádro | Ferrite |
| Frekvence indukčnosti - test | 300kHz | indukčnost | 4.7µH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.440" (11.18mm) | Frekvence - Self Resonant | - |
| Detailní popis | 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 17A 4.6 mOhm Max Nonstandard | DC Resistance (DCR) | 4.6 mOhm Max |
| Jmenovitá hodnota proudu | 17A | Proud - Saturace | 21.25A |