LP30111104
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LP30111104 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | LP30111104 |
|---|---|
| Výrobce | Bussmann (Eaton) |
| Popis | CONN BARRIER STRP 11CIRC 0.437" |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 500 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | LP30111104 | Výrobce | Bussmann (Eaton) |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN BARRIER STRP 11CIRC 0.437" | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 17824 pcs | Datový list | A3000, LP3000, CB3000 |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Wire Gauge | 12-22 AWG |
| napìtí | 150V | Top Ukončení | Screws |
| Materiál šroubů svorek | Brass | Zakončení šroubu svorky | Nickel |
| Terminal Block Type | Barrier Block | Série | LP3000 |
| stoupání | 0.437" (11.10mm) | Obal | Bulk |
| Provozní teplota | -40°C ~ 105°C | Počet záznamů Wire | 11 |
| Počet řádků | 1 | Počet okruhů | 11 |
| Typ montáže | Chassis, Panel | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 | Materiál - Izolace | Thermoplastic |
| Funkce | Flange | Detailní popis | 11 Circuit 0.437" (11.10mm) Barrier Block Connector, Screws |
| Jmenovitá hodnota proudu | 30A | Barva | Black |