domů > produkty > Ochrana obvodu > Elektrické, speciální pojistky > LPJ-500SP
LPJ-500SP
LPJ-500SP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LPJ-500SP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number LPJ-500SP
Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FUSE CRTRDGE 500A 600VAC/300VDC
Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
In Stock 137 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
1 pcs
Product parameter
Part Number LPJ-500SP Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FUSE CRTRDGE 500A 600VAC/300VDC Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 137 pcs Datový list LPJ Series 70-600A
Kategorie Ochrana obvodu Napìtí - DC 300V
Napìtí - AC 600V Velikost / Rozměry 2.500" Dia x 3.750" L (63.50mm x 95.25mm)
Série LOW-PEAK™ LPJ Doba odezvy Slow
Obal Bulk Paket / krabice Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Provozní teplota - Typ montáže Bolt Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 3 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ pojistky Cartridge
Funkce - Jmenovitá hodnota proudu 500A