TR1/6125TD1.5-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit TR1/6125TD1.5-R s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | TR1/6125TD1.5-R |
|---|---|
| Výrobce | Bussmann (Eaton) |
| Popis | FUSE BOARD MNT 1.5A 125VAC 60VDC |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | TR1/6125TD1.5-R | Výrobce | Bussmann (Eaton) |
|---|---|---|---|
| Popis | FUSE BOARD MNT 1.5A 125VAC 60VDC | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 76791 pcs | Datový list | 6125TD Series |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napìtí - DC | 60V |
| Napìtí - AC | 125V | Velikost / Rozměry | 0.240" L x 0.107" W x 0.107" H (6.10mm x 2.72mm x 2.72mm) |
| Série | BRICK 6125TD | Doba odezvy | Slow |
| Obal | Cut Tape (CT) | Paket / krabice | 2-SMD, Square End Block |
| Ostatní jména | 283-3218-1 | Provozní teplota | - |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Roztavení | 2.35 | Výrobní standardní doba výroby | 9 Weeks |
| DC Cold Resistance | 0.063 Ohms | Jmenovitá hodnota proudu | 1.5A |
| Barva | - | Vypínací schopnost @ jmenovité napětí | 50A |