UP5S-101-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UP5S-101-R s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | UP5S-101-R |
|---|---|
| Výrobce | Bussmann (Eaton) |
| Popis | FIXED IND 100UH 1.7A 180 MOHM |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 250 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | UP5S-101-R | Výrobce | Bussmann (Eaton) |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 100UH 1.7A 180 MOHM | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 61743 pcs | Datový list | UP5S SeriesUP5S Drawing |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | Wirewound |
| Tolerance | ±20% | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.724" L x 0.591" W (18.40mm x 15.00mm) | stínění | Shielded |
| Série | UNI-PAC™ 5S | hodnocení | - |
| Q @ Freq | - | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | Nonstandard | Ostatní jména | UP5S-101 UP5S-101-ND |
| Provozní teplota | -25°C ~ 85°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál - jádro | - |
| Frekvence indukčnosti - test | 100kHz | indukčnost | 100µH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.295" (7.50mm) | Frekvence - Self Resonant | 5.5MHz |
| Detailní popis | 100µH Shielded Wirewound Inductor 1.7A 180 mOhm Max Nonstandard | DC Resistance (DCR) | 180 mOhm Max |
| Jmenovitá hodnota proudu | 1.7A | Proud - Saturace | 2.46A |