218-12LPSJF
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 218-12LPSJF s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 218-12LPSJF |
|---|---|
| Výrobce | CTS Electronic Components |
| Popis | SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1020 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 218-12LPSJF | Výrobce | CTS Electronic Components |
|---|---|---|---|
| Popis | SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 78211 pcs | Datový list | 218 Series Datasheet |
| Kategorie | Spínače | prací | No |
| napìtí | 24VDC | styl koncovky | J Lead |
| Série | 218 | stoupání | 0.050" (1.27mm), Half |
| Obal | Tube | Ostatní jména | 218012LPSJF 21812LPSJF |
| Provozní teplota | -55°C ~ 85°C | Počet poloh | 12 |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| mechanické Life | - | Výrobní standardní doba výroby | 10 Weeks |
| Délka | 0.646" (16.41mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška nad Board | 0.106" (2.70mm) | Funkce | Epoxy Sealed Terminals |
| elektrická životnost | 1,000 Cycles | Detailní popis | Dip Switch SPST 12 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 25mA 24VDC |
| Jmenovitá hodnota proudu | 25mA | Materiál kontaktu | Beryllium Copper |