219-12LPSJRF
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 219-12LPSJRF s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 219-12LPSJRF |
|---|---|
| Výrobce | CTS Electronic Components |
| Popis | SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 219-12LPSJRF | Výrobce | CTS Electronic Components |
|---|---|---|---|
| Popis | SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 64082 pcs | Datový list | 219 Series Datasheet |
| Kategorie | Spínače | prací | No |
| napìtí | 20VDC | styl koncovky | J Lead |
| Série | 219 | stoupání | 0.100" (2.54mm), Full |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Ostatní jména | 219012LPSJRF 21912LPSJRF |
| Provozní teplota | -55°C ~ 85°C | Počet poloh | 12 |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| mechanické Life | - | Výrobní standardní doba výroby | 12 Weeks |
| Délka | 1.258" (31.95mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška nad Board | 0.200" (5.08mm) | Funkce | Epoxy Sealed Terminals |
| elektrická životnost | 2,000 Cycles | Detailní popis | Dip Switch SPST 12 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 100mA 20VDC |
| Jmenovitá hodnota proudu | 100mA | Materiál kontaktu | Beryllium Copper |