254SA104B60A
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 254SA104B60A s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 254SA104B60A |
|---|---|
| Výrobce | CTS Electronic Components |
| Popis | JOYSTICK 100K OHM 2 AXIS SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 254SA104B60A | Výrobce | CTS Electronic Components |
|---|---|---|---|
| Popis | JOYSTICK 100K OHM 2 AXIS SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4446 pcs | Datový list | 254 Series Datasheet |
| Kategorie | Potenciometry, proměnné odpory | Tolerance | ±20% |
| Velikost / Rozměry | Square - 0.425" L x 0.425" W x 0.366" H (10.80mm x 10.80mm x 9.30mm) | Série | 254 |
| Úhel otočení | 60° | Režim panel | 100 kOhms |
| Příkon (W) | 0.0125W | Obal | Bulk |
| Typ montáže | Surface Mount | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailní popis | 2 Axis 100 kOhms Surface Mount Joystick Potentiometer 60° 0.0125W | Osa | 2 |