domů > produkty > Krystaly, oscilátory, rezonátory > Oscilátory > 347LB5I1536T
347LB5I1536T
347LB5I1536T
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 347LB5I1536T s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 347LB5I1536T
Výrobce CTS Electronic Components
Popis OSC VCXO 153.6000MHZ LVPECL SMD
(v amerických dolarech)
1000 pcs
Product parameter
Part Number 347LB5I1536T Výrobce CTS Electronic Components
Popis OSC VCXO 153.6000MHZ LVPECL SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 12471 pcs Datový list 347 Series DatasheetFrequency Code Table
Kategorie Krystaly, oscilátory, rezonátory Napětí - Supply 3.3V
Typ VCXO Velikost / Rozměry 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Série 347 hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 6-SMD, No Lead
Výstup LVPECL Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.079" (2.00mm) Funkce Enable/Disable
Frekvenční stabilita ±25ppm Frekvence 153.6MHz
Detailní popis 153.6MHz VCXO LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Proud - Supply (Max) 80mA
Proud - Supply (Vypnout) (Max) 10µA Základní rezonátor Crystal
Rozsah absolutního zatažení (APR) ±50ppm