353NB3A250T
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 353NB3A250T s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 353NB3A250T |
|---|---|
| Výrobce | CTS Electronic Components |
| Popis | OSC VCXO 25.0000MHZ HCMOS SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 353NB3A250T | Výrobce | CTS Electronic Components |
|---|---|---|---|
| Popis | OSC VCXO 25.0000MHZ HCMOS SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 59947 pcs | Datový list | 353 Series DatasheetFrequency Code Table |
| Kategorie | Krystaly, oscilátory, rezonátory | Napětí - Supply | 2.5V |
| Typ | VCXO | Velikost / Rozměry | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Série | 353 | hodnocení | - |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 6-SMD, No Lead |
| Výstup | HCMOS | Provozní teplota | -10°C ~ 60°C |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výška - Sedící (Max) | 0.055" (1.40mm) | Funkce | Enable/Disable |
| Frekvenční stabilita | ±50ppm | Frekvence | 25MHz |
| Detailní popis | 25MHz VCXO HCMOS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead | Proud - Supply (Max) | 25mA |