402F38411CAR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 402F38411CAR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 402F38411CAR |
|---|---|
| Výrobce | CTS Electronic Components |
| Popis | CRYSTAL 38.4000MHZ 10PF SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 3000 pcs | 6000 pcs | 15000 pcs | ||
Product parameter
| Part Number | 402F38411CAR | Výrobce | CTS Electronic Components |
|---|---|---|---|
| Popis | CRYSTAL 38.4000MHZ 10PF SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 132858 pcs | Datový list | 402 Series DatasheetFrequency Code Table |
| Kategorie | Krystaly, oscilátory, rezonátory | Typ | MHz Crystal |
| Velikost / Rozměry | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) | Série | 402 |
| hodnocení | - | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | 4-SMD, No Lead | Ostatní jména | CTX1354TR |
| Provozní teplota | -20°C ~ 70°C | Pracovní režim | Fundamental |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 12 Weeks | zátěž kapacitní | 10pF |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Frequency Tolerance | ±10ppm | Frekvenční stabilita | ±10ppm |
| Frekvence | 38.4MHz | ESR (Equivalent Resistance Series) | 60 Ohms |
| Detailní popis | 38.4MHz ±10ppm Crystal 10pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead |