407F39D014M7456
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 407F39D014M7456 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 407F39D014M7456 |
|---|---|
| Výrobce | CTS Electronic Components |
| Popis | CRYSTAL 14.7456MHZ 18PF SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 407F39D014M7456 | Výrobce | CTS Electronic Components |
|---|---|---|---|
| Popis | CRYSTAL 14.7456MHZ 18PF SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 109909 pcs | Datový list | 407 Series Datasheet |
| Kategorie | Krystaly, oscilátory, rezonátory | Typ | MHz Crystal |
| Velikost / Rozměry | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) | Série | 407 |
| hodnocení | - | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | 4-SMD, No Lead | Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Pracovní režim | Fundamental | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 12 Weeks |
| zátěž kapacitní | 18pF | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | 0.051" (1.30mm) | Frequency Tolerance | ±30ppm |
| Frekvenční stabilita | ±50ppm | Frekvence | 14.7456MHz |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | 60 Ohms | Detailní popis | 14.7456MHz ±30ppm Crystal 18pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead |